Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dobrzęcin - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Twoja oaza spokoju pod lasem dom z duszą i hektarem możliwości! Oferta na wyłączność Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do cywilizacji? Ten uroczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

200 000 zł949 m² 210,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działkę najlepiej obejrzeć samemu więc nie będę się rozpisywał kontakt   mieszkam w Droszkowie ul. Dębowa 21

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sulechów(Dobrzęcin + 14 km)

259 500 zł38,54 m² 6 733,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,54 m , położone przy ul. Licealnej 1 - w bezpośrednim sąsiedztwie rynku. To przestronne, mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Rokitnica

Rokitnica(Dobrzęcin + 17 km)

389 000 zł425 m² 915,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży budynku produkcyjno-usługowego w Rokitnicy Mamy przyjemność zaprezentować budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 425 m2, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł84,75 m² 4 471,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu Świebodzina. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkół oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł207,10 m² 8 932,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 824 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł19 045 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę numer 106/3 o powierzchni 1,9045ha położoną w miejscowości Zielona Góra-Kiełpin. Jest to działka rolna, w ewidencji gruntów oznaczona jako rvi, łiv,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 923 m² 117,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka niezabudowana położona W zielonej górze W dzielnicy kiełpin Działka o powierzchni 4.923 mkw (0,4923 ha), położona w południowej części Zielonej Góry.Teren na którym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze ocieplonego bloku centrum, w Zielonej Górze - w samym sercu kampusu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 730 zł41,80 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,30 m² 7 883,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! nowa, niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,3 m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Podgórnej. W mieszkaniu: przestronny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobrzęcin

Dobrzęcin,lubuskie

290 000 zł650 m² 446,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 990 m²

Bardzo dobre miejsce na rezydencję z winnicą lub posiadłość typu gospodarstwo rolne. Dworek do remontu 8 km od Zielonej Góry. Powierzchnia działki 1,99 ha z możliwością dokupienia 14 ha.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij